W poście postaramy się opisać dlaczego warto brać udział w biegach wirtualnych.

1.Pomagają zmotywować do wysiłku fizycznego.

Często ciężko jest zmotywować siebie lub bliską ci osobę aby zaczęła dbać o swoją aktywność fizyczną. Biegi wirtualne pomagają zmotywować całą społeczność biegaczy czy osób, które wcześniej nie miały doczynienia z tym rodzajem aktywności. Dzięki nam możesz zmotywować się do udziału w zawodach. Każdą osobę, która ukończy nasz bieg nagradzamy przeróżnymi nagrodami – od certyfikatów, medali po nagrody rzeczowe, a nawet pieniężne.

Ile razy w tygodniu należy biegać, żeby wydłużyć sobie życie? | Zdrowie  Radio ZET

2.Poznawanie nowych osób.

Naszym celem jest stworzenie największej społeczności wśród biegaczy w Polsce. Dlatego też w naszych mediach społecznościowych lub na stronie internetowej namawiamy do interakcji między biegaczami. Można poznać bardzo ciekawe osoby, a łączy was przecież ta sama pasja. Może umówicie się na wspólny trening?

Bieganie: kompendium wiedzy dla początkujących (co daje, trening, kalorie)  - WFormie24.pl

3.Dawka zdrowej rywalizacji.

W obecnych czasach kiedy to jesteśmy coraz częściej atakowani nowymi obostrzeniami, ciężko jest nam rywalizować w biegach z dużą ilością uczestników. Dzięki biegom wirtualnym możesz rywalizować online z innymi uczestnikami. Z nami nie tylko dostajesz nagrody za sam udział w zawodach, ale nagradzamy też zawodników z najlepszymi wynikami. Rywalizuj w biegach, rankingach, wyzwaniach czy specjalnych ligach rywalizacji i zdobywaj niesamowite nagrody, osiągnięcia i awansuj na sam szczyt rankingów.

If runners have different starting positions, then why do they have the  same finish line? - Quora

4. Przede wszystkim zabawa!

Z nami możesz brać udział w przeróżnych wyzwaniach i zabawach. Aktywność fizyczna może zarówno bawić jak i dbać o nasze zdrowie. Naszym zdaniem warto łączyć dobre z pożytecznym dlatego też wychodzimy na przeciw oczekiwaniom. Z nami nigdy nie jest nudno, przekonasz się sam biorąc udział w naszych wydarzeniach.

Carmack blog: fun run

Sprawdź nasze aktualne biegi: kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.