W tym artykule znajdziesz 5 polecanych przez nas par butów do biegania na miesiąc grudzień.

1.Nike Air Zoom Pegasus 37

Bardzo przyjazny dla początkujących biegaczy faktem jest, że Nike Air Zoom Pegasus to nie jest zwykły but biegowy. To prawdziwa legenda, której początki sięgają 1983 roku, kiedy to pojawiła się pierwsza edycja tego modelu. Od tamtej pory firma Nike wypuszczała na rynek buty ewidentnie lepsze (i droższe) od Pegasusa, buty z dużo większą amortyzacją i buty zdecydowanie szybsze. Ale to od dawna właśnie Pegasus był lokomotywą sprzedaży butów biegowych firmy Nike i to na jego kolejne odsłony czekali biegacze na całym świecie.

2.Nike Zoom Fly

Polecamy go dla zaawansowanych biegaczy. Nike Zoom Fly to komfort dopasowania i wysoka dynamika kroku. Począwszy od lekkiej, strefowo dopasowanej cholewki, po profilowaną podeszwę, która ułatwia odbicie, ten but będzie niósł po trasie w tempie, jakie sami ustalimy.

3.Asics GEL-NIMBUS 22

Poczuj wygodę, która nie ma końca w męskich butach do biegania Asics GEL-NIMBUS™ 22.
W celu poprawienia wydajność neutralnych biegaczy nadchodzi nowa iteracja tego ikonicznego buta do biegania z amortyzacją GEL™ pod piętą i wrażliwej reakcji, aby skutecznie rozłożyć wstrząs uderzenia i przetworzyć jego siłę w odbicie. Polecałbym go na długie dystanse po twardym asfalcie

4.Under Armour HOVR GUARDIAN

Męskie buty biegowe Under Armour HOVR GUARDIAN 2 zapewniają maksimum komfortu oraz przewiewność. Model ma cholewkę z lekkiej kompresyjnej siateczki, która zapewnia doskonałą przewiewność oraz styl. Technologia UA HOVR™ “wyłącza grawitację” dla utrzymania zwrotu energii, co pomaga wyeliminować wstrząsy krok za krokiem. Dość uniwersalne buty przeznaczone głównie na asfalt.

5.Nike Vaporfly

Tak zwane najszybsze buty świata modeli Nike Vaporfly jest kilka, lecz Każdy może się pochwalić niesamowitą budową. Nowa konstrukcja cholewki zapewnia większą wygodę i przewiewność. Polecam dla osób zaawansowanych dla których liczy się każda sekunda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.