• Opis biegu
  • Lista uczestników
  • Wyzwania

Droga Route 66 stała się symbolem całej epoki, miejscem schronienia dla gangsterów i świadkiem przełomowego okresu w dziejach najpotężniejszego mocarstwa na świecie. Poświęcano jej filmy, powieści, kultowe piosenki. Na pewno o niej słyszałeś.

Wirtualne wyzwanie “Route 66” ma na celu szerzenie historii oraz kultury jaka panowała w USA w XX wieku. Rzeczywista długość drogi mierzy 3 940km to ponad 4 razy więcej niż długość całej Polski!

Zapisy na wyzwanie trwają do 1 lipca 2022r. 

Dystans do pokonania: 66 km

Dowolną aktywnością! Np. Jazda na rowerze, Bieganie, Nordic walking, Jazda na rolkach, Pływanie, Spacerowanie.

Jak wygląda przebieg biegu?

  1. Po zakupie zostaje przygotowywany dla Ciebie numerek startowy.
  2. Po otrzymaniu numerka startowego na maila możesz zaczynać swoją przygodę.
  3. Monitoruj swój trening wybraną przez Ciebie aplikacją.
  4. Po pozytywnej weryfikacji Twoich wyników wysyłany jest do Ciebie certyfikat ukończenia biegu oraz medal.
    (Wyniki treningów prosimy wysłać jednorazowo bezpośrednio na maila lub w zakładce “moje konto”)

(Medale zostaną wysłane każdemu indywidualnie kto ukończy bieg od 14 lipca)

Co zyskasz uczestnicząc w biegu?

  • Wersja z medalem:
    – Unikatowy medal
    – Certyfikat ukończenia biegu
    – Numerek startowy
    – Świetna przygoda i nie zapomniane wrażenia z przebytych kilometrów!
    (dla pierwszych 100 osób dorzucamy gratis)
  • Wersja bez medalu:
    – Certyfikat ukończenia biegu
    – Numerek startowy
    – Świetna przygoda i nie zapomniane wrażenia z przebytych kilometrów!

 

Zdobądź unikatowy medal, który wyróżni się w Twojej kolekcji!

Lp.Imię i NazwiskoMiejscowośćKlubPakiet
1. Grzegorz Probola Szczecin Medal
2. Krzysztof Jurkiewicz Poznań Medal
3. Grażyna Graczyk Wołomin Medal
4. Wojtek Groń Nowy Targ Groń Team Medal
5. Artur Gaworczyk Uszczyn Medal
6. Zenon Wosiek Elbląg Medal
7. Rafał Borucki Wilków Osiedle Medal
8. Jan Stasiak Dobra Emeryt Medal
9. Krzysztof Stańczyk Krzywda Medal
10. Marcin Michna Żory Medal
11. Robert Jastrzębski Stary Sącz Medal
12. Ryszard Nagórski Ciechocinek POLAND Medal
13. Adam Jarkiewicz Kraków Medal
14. Agnieszka Duda Niemodlin Medal
15. Jagoda Buch Środa Wielkopolska Medal
16. Tomasz Zaborowski Sochaczew Medal
17. Joanna Kempska Kamieniec Wroclawski Medal
18. Piotr Lepisz Wąbrzeźno Medal
19. Mateusz Lehmann Przynotecko Medal
20. Paweł Rybarz Racibórz Medal
21. Rafał Mrówczyński Pobiedziska Medal
22. Margareta Parol-Nowak Warszawa Medal
23. Wojciech Stach Sosnowiec F.H.U.STACH TEAM Medal
24. Tymoteusz Kuzia Lubań Medal
25. Michał Krakowski Gliwice Medal
26. Wojtek Przygoda Lubań Proadventure.pl Medal
27. Żaneta Niestrój Lubomia Medal
28. Ilona Pietras Mieroszów Medal
29. Marian Adamkiewicz Ciechocinek Medal
30,. Przemysław Smukowski Świercze Medal
31. Łukasz Gajda Miechów Medal
32. Bogdan Pawlak Biała Podlaska Medal
33. Adam Cieślar Sosnowiec Medal
34. Krzysztof Podkański Inowrocław Medal
35. Lucyna Zaucha Piwniczna-Zdrój Medal
36. Grażyna Gintrowicz Grodzisk Wielkopolski Medal
37. Katarzyna Gwiazda - Węglińska Nakło Medal
38. Sylwia Zadroga Kruszwica Medal
39. Agnieszka Urbańska Sosnowiec Medal
40. Paweł Całka Sosnowiec Medal
41. Dawid Przybylski Chudów Medal
42. Galina Nykyforuk Warszawa Medal
43. Danuta Dąbrowska Pisz Medal
44. Jakub Kozłowski Gniezno Medal
45. Sławomir Jaworski Kłokock Medal
46. Marcin Pietras Warszawa Medal
47. Sylwia Stańczuk Białystok Medal
48. Sandra Ciołkowska Żychlin Medal
49. Rafał Praczkowski Łęczyca Medal
50. Adam Makowski Warszawa Medal
51. Lucyna DLugosz Kętrzyn Medal
52. Dariusz Jujka Kolobrzeg Medal
53. Kinga Knapik Młoszowa Medal
54. Mirosław Kubiak Swarzędz Medal
55. Barbara Ostrowska Kolobrzeg Medal
56, Iwona Małolepsza Piaseczno Medal
57. Paulina Dziuba Płaza Medal
58. Kinga Przybyła Bierawa
59. Krzysztof Mikołajczyk Łódź Medal
60. Wioletta Falba Działdowo Medal
61. Sławomir Sawko Toruń GEOS3D Medal
62. Paweł Banaś Wiśniewo Medal
63. Jerzy Cholewa Poznań Medal
64. Adam Nierobiś Gliwice Medal
65. Magdalena Pałucka Brzesko Medal
66. Arkadiusz Gawełczyk Ruda Śląska Medal
67. Artur Zajączkowski Działdowo Medal
68. Łukasz Dudziec Wodzisław Śląski Medal
69. Jurek Knapik Kraków Medal
70. Krystyna Matuszynska Ruda Śląska Medal
71. Krystyna Matuszynska Ruda Śląska Medal
72. Mateusz Siwiński Świebodzice Medal
73. Natasza Mrozek Ruda Śląska Medal
74. Janina Piotrowska Ruda Śląska Medal
75. Dawid Bryk Ciążeń Medal
76. Piotr Totzke Jastrzębia Góra Medal
77. Andrzej Janasz Brwinow Medal
78. Joanna Pałkowska Jagatowo Medal
79. Kamila Czaicka Wadowice Medal
80. Kamil Osowicki Starogard Gdański Medal
81. Dariusz Libor Zabrze Medal
82. Krzysztof Jóźwiak Kościelec Medal
83. Jolanta Żurawska Szczecin Medal
84. Marek Łukas Katowice Medal
85. Anna Dittrich Lubsko Medal
86. Monika Morawska Witkowo Medal
87. Rafał Modrzejewski Ostróda Medal
88. Dominik Rychtarczyk Nowy Targ Medal
89. Patryk Gigoń Maków Podhalański Medal
90. Łukasz Tlołka Palowice Wirtualny
91. Angelika Zając Skrzydlna Medal
92. Dzmitry Karkotka Siedlce Medal
93. Iza Godzieba Wąbrzeźno Medal
94. Bogusława Cieluch Sulikowo Świerzno Medal
95. Cezary Kania Łódź Medal
96. Marcin Prusaczyk Gdańsk Medal
97. Piotr Sadowski Baranów Medal
98. Tomasz Bąk Złocieniec Medal
99. Grzegorz Bogusz Tarnów Medal
100. Ryszard Wróbel Frydrychowice Medal
101. Leszek Jastrzębski Jastrzębie-Zdrój Medal
102. Ewa Jastrzębska Jastrzębie-Zdrój Medal
103. Krzysztof Piwowarczyk Otyń Medal
104. Wiesia Przybyszewska Białe Błota Medal
105. Aneta Maczka Holandia Medal

Wyzwanie - "Route 66"

Wyzwanie - "Route 66"

Wyzwanie - "Route 66"

Wyzwanie - "Route 66"

Wyzwanie – “Route 66”

9.9949.99

Brak w magazynie