• Opis biegu
  • Lista uczestników
  • Wyzwania

Wejdź na rower i jedź.
Włóż wygodne buty i biegnij.
Weź kijki trekkingowe i pójdź na spacer.

Wyzwanie Wisła to wyzwanie dla każdego, dla którego nuda nie istnieje.
Pokonaj w dowolnie wybrany przez siebie sposób 1047km.

Dlaczego akurat 1047km?
Odpowiedź jest banalnie prosta – tyle wynosi długość naszej polskiej Wisły.

Zapisy do wyzwania trwają do 14 maja 2022r to oznacza, że już od 1 maja wyzwanie startuje!
Czas trwania wyzwania “Wisła 1047km” potrwa do 31 sierpnia!

Jak wygląda przebieg wyzwania?

  1. Po zakupie zostaje przygotowywany dla Ciebie numerek startowy.
  2. Po otrzymaniu numerka startowego na maila możesz zaczynać swoją przygodę.
  3. Monitoruj każdy swój trening wybraną przez Ciebie aplikacją.
  4. Gdy osiągniesz cel: 1047km – możesz podesłać do nas maila z zestawieniem swoich wyników.
    (Preferujemy podsyłanie zestawień tygodniowych/miesięcznych, aby nie robić nie potrzebnie dużo screen shot’ów)
  5. Po pozytywnej weryfikacji Twoich wyników wysyłany jest do Ciebie certyfikat ukończenia wyzwania oraz medal.

(Medale zostaną wysłane każdemu indywidualnie kto ukończy wyzwanie od 1 czerwca)

Co zyskasz uczestnicząc w wyzwaniu?

  • Wersja z medalem:
    – Unikatowy medal
    – Certyfikat ukończenia wyzwania
    – Numerek startowy
    – Świetna przygoda i nie zapomniane wrażenia z przebytych kilometrów!
  • Wersja bez medalu:
    – Certyfikat ukończenia wyzwania
    – Numerek startowy
    – Świetna przygoda i nie zapomniane wrażenia z przebytych kilometrów!

Regulamin

LpImię i NazwiskoMiejscowośćKlubPakiet
1. Jan Łapigrowski Cewice Medal
2. Andrzej Przeździęk Karnice Medal
3. Renia Maciejewska Łódź Wirtualny
4. Agnieszka Gruchała Bolszewo Medal
5. Piotr Wyrąbkiewicz Bydgoszcz Medal
6. Krzysztof Wyrąbkiewicz Bydgoszcz Medal
7. Marzena Golicz Katowice Medal
8. Marcin Gracz Poznań Medal
9. Marek Marecki Warszawa Medal
10. Krystyna Roszak Police Medal
11. Jan Stasiak Dobra Emeryt Wirtualny
12. Anna Jochym Święta Katarzyna Medal
13. Cezary Jóźwik Płock Medal
14. Eugeniusz Wytrzyszczak Nowe Miasto n/Wartą Medal
15. Andrzej Dolecki Reda Marynarka Wojenna Medal
16. Jerzy Słoboda Kraków Medal
17. Radosław Woźniak Radom Medal
18. Paulina Świtaj Stężyca Medal
19. RYSZARD WIKA-CZARNOWSKI CHYLOŃSKA Gdynia Medal
20. Marcin Nowak Gorenice Medal
21. Rafał Kłokocki Kielce Medal
22. Aleksander Piórkowski Toruń Medal
23. Krystyna Pyskło Lelis Medal
24. Tomasz Karolewicz Gostyń Jim Team MTB Gostyń Medal
25. Paweł Baćkowski Puławy Medal
26. Agnieszka Zioło Połaniec Medal
27. Kacper Sobek Kępno Medal
28. Jacek Englert Oświęcim Medal
29. Mariusz Prntela Bezrzecze Medal
30. Piotr Kocięcki Bezrzecze Medal
31. Joanna Bydler Warszawa Medal
32. Grzegorz Probola Szczecin Medal
33. Patrycja Kutnik Miedzyrzec Podlaski Medal
34. Bogumiła Światłowska-Kujtkowska Lubiszyn Medal
35. Dariusz Moszyk Jarocin Medal
36. Konrad Wąs Wolbórz Medal
37. Monika Chodup Miłomłyn Medal
38. Dariusz Błażejewski Pruszków Medal
39. Ireneusz Mróz Grabowo Medal
40. Wojciech Szłapacki Szczecin Medal
41. Karina Mikulska Gawle Świnoujście Medal
42. Daniel Noorzai Kanie Medal
43. Justyna Półtorak Gorzów Wielkopolski Medal
44. Damian Obiegło Gorzów Wielkopolski Medal
45. Przemysław Baniewicz Toruń Medal
46. Krzysztof Szymański Sobótka Medal
47. Beata Rumińska Zgierz Medal
48. Dariusz Wilejto Gdynia Medal
49. Jacek Kujtkowski Lubiszyn Medal
50. Daniel Szolc Mikołów Medal
51. Katarzyna Polkowska Bydgoszcz Medal
52. Tomasz Angowski Nowa Wieś k/Lubicza Medal
53. Tomasz Bałdyga Białystok Pik Medal
54. Monika Grabka Wieliczka Wirtualny
55. Joanna Dziełak Oborniki Medal
56. Damian Ciołek Stoczek Łukowski Medal
57. Tadeusz Malinowski Dębe Wielkie Medal
58. Zbigniew Kluska Konin Medal
59. Zbigniew Filipiak Syców Medal
60. Marcin Prachnio Bydgoszcz Medal
61. Piotr Nowak Dąbrowa Górnicza SAINT-GOBAIN SQUAD Wirtualny
62. Paweł Zwierzański Lublin Medal
63. Szymon Biliczak Świebodzice Medal
64. Sławomir Błotnicki Debrzno Medal
65. Mariusz Boruch Kraków Medal
66. Agnieszka Grzybowska Lesznowola Wirtualny
67. Jakub Rogacki Płock Medal
68. Aneta Spich Toruń Medal
69. Damian Gargas Nowy Sącz Medal
70. Michał Golec Wałbrzych Medal
71. Magdalena Urbanek Suszec Wirtualny
72. Adam Urbanek Suszec Wirtualny
73. Mariusz Filipek Niedrzwica Duża Medal
74. Łukasz Cieliński Tychy Medal
75. Piasecka Ewa Łuków Medal
76. Matylda Poszwald-Gajewska Kąck Wirtualny
77. Gabriela Gizdoń Czerwionka-Leszczyny Medal
78. Robert Nogaj Kielce Medal
79. Aleksandra Dahlke Szamocin Medal
80. Andrzej Słomiński Skoki Medal
81. Wioleta Bartyzel Bolszewo Medal
82. Joanna Lawińska Warszawa Wirtualny
83. Dorota Ławniczak-Cielińska Tychy Medal
84. Agata Bochnacka - Świst Malbork Medal
85. Łukasz Chorzewski Bydgoszcz Wirtualny
86. Bogusława Waszkiewicz Suwałki Medal
87. Krzysztof Fijołek Szczecin Medal
88. Bogusław Gołata Inowrocław Medal
89. Marcin Sidzina Brenna Medal
90. Wojciech Kraszewski Włoclawek Przychodnia weterynaryjna Kundle Bury i Kocury Medal
91. Damian Olszewski Ustka Medal
92. Teresa Sosik Grudziądz Medal
93. Piotr Rumiński Police Medal
94. Paweł Martyna Wrocław Medal
95. Anna Kieres Dąbrowa Górnicza Medal
96. Konrad Bartyzel Wejherowo Medal
97. Olaf Jankowski Gdynia Medal
98. Kornel Antos Kielce Medal
99. Marian Marciniak Prochowice Medal
100. Mateusz Dryka Ostrowiec Świętokrzyski Medal
101. Sławomir Dorsz Włocławek Medal
102. Mateusz Rogalaki Warszawa Medal
103. Piotr Halbina Sławno Wirtualny
104. Julia Halbina Sławno Wirtualny
105. Bożena Błażejewska Kraków Medal
106. Maciej Gruchała Gliwice Medal
107. Szymon Szczęch Tarnów Medal
108. Patrycja Pytlik Pleśna Medal
109. Maciej Nowak Trzebnica Medal
110. Wojtek Groń Nowy Targ Groń Team Medal
111. Renata Szysler Ruda Śląska Ekipa Na Kijach Medal
112. Krystian Szysler Ruda Śląska Ekipa Na Kijach Medal
113. Piotr Serafin Kraków Medal
114. Unshaken Lębork Medal
115. Roman Błachnio Stężyca Medal
116. Gabriela Sułkowska-Wirowska Warszawa Medal
117. Klaudia Padula Barcice Dolne Medal
118. Agnieszka Kowalczyk Warszawa Medal
119. Łukasz Kowalczyk Warszawa Medal
120. Ryszard Lendzioszek Darłowo Medal
121. Barbara Buchowicz Kraków Medal
122. Mirosław Laube Wodzisław Śląski Medal
123. Monika Nowik Łaziska Medal
124. Łukasz Baran Częstochowa Medal
125. Ryszard Cieślar Wisła Medal
126. Łukasz Frąckowiak Kościan Medal
127. Paweł Sulewski Łódź Medal
128. Karolina Bulera Słupsk Medal
129. Justyna Roesler-Wierzba Żmigród Medal
130. Piotr Zach Ryglice Medal
131. Mariusz Kolon Ruda Śląska Ekipa Na Kijach Medal
132. Rafał Jakubowski Piła Medal
133. Joanna Nowak Myślachowice Medal
134. Mateusz Szczurowski Markuszów Medal
135. Artur Głąb Rabka-Zdrój Medal
136. Mariusz Sawicki Poznań Medal
137. Daniel Prajsnar Rzeszów Medal
138. Daniel Prajsnar Rzeszów Medal
139. Magłorzata Prajsnar Rzeszów Medal
140. Monika Pilarska Konin Medal
141. Katarzyna Chmielewska Międzyrzec Podlaski Medal
142. Michał Kurzacz Hutka OSP Hutka Medal
143. Iwona Protasewicz Zielona Góra Wirtualny
144. Rafał Mikołaszek Luboszyce Medal
145. Tomasz Bobowski Falenty Nowe Medal
146. Agnieszka Wandel-Hanusek Rybnik Medal
147. Jola Duszyńska Świerczyna Medal
148. Piotr Łusiewicz Piła Medal
149. Monika Wisełka Wisła Medal
150. Agnieszka Biela Sułkowice Medal
151. Bogusława Cieluch Świerzno Medal
152. Elwira Kwidzińska Łubiana Wirtualny
153. Łukasz Frąszczak Pleszew Medal
154. Przemysław Gajdek Ełk Medal
155. Jolanta Daniek Myślenice Wirtualny
156. Alicja Smyczyńska Mirosławiec Wirtualny
157. Joanna Pogonowska Zbuczyn Medal
158. Marcin Michna Żory Medal
159. Jakub Szyndlar Piła Medal
160. Piotr Trzeciak Kutno Medal
161. Jacek Sieradzki Kutno Medal
162. Ireneusz Oleski Kutno Medal
163. Arkadiusz Królak Kutno Medal
164. Jacek Wardziński Kutno Medal
165. Sylwia Merena Bojanowo Medal
166. Leszek Bartela Radłów Medal
167. Grzegorz Dziki Pisarzowice Medal
168. Adam Jarząbek Częstochowa Medal
169. Małgorzata Biel Wadowice Wirtualny
170. Iwona Paluch Nowy Dwór Mazowiecki Medal
171. Ewa Wiercigroch Bielsko-Biała Medal
172. Bartosz Major Ruda Śląska Medal
173. Miłosz Wąsikowski Osie Medal
174. Dagmara Miastkowska Dąbrowa Górnicza Medal
175. Basia Olszewska Bełchatów Medal

Wyzwanie - Wisła 1047km

Wyzwanie - Wisła 1047km

Wyzwanie - Wisła 1047km

Wyzwanie - Wisła 1047km

Wyzwanie – Wisła 1047km

9.9959.99

Brak w magazynie